Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Bruce Xia Mr. Bruce Xia
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
bruce@cxdqtex.com 86-572-6196278
HomeПроизводиТабела за ткаенини со микрофибер од микрофибер од полиестерТкаени ткаени ткаениниТкаенина со 100% полиестер за кревети
Ткаенина со 100% полиестер за кревети
  • Ткаенина со 100% полиестер за кревети

Ткаенина со 100% полиестер за кревети

Опис на производот

Ткаенина со 100% полиестер за кревети


100% Polyester Fabric

Категории на производи : Табела за ткаенини со микрофибер од микрофибер од полиестер > Ткаени ткаени ткаенини

Е-пошта на овој добавувач
  • Bruce XiaMr. Bruce Xia
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи