Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Bruce Xia Mr. Bruce Xia
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
bruce@cxdqtex.com 86-572-6196278
HomeПроизводиТкаенини за полиестер микрофибер WAX за печатењеТкаенини со цврста боја100% полиестер постелнина, ткаенина за вметнување во боја
100% полиестер постелнина, ткаенина за вметнување во боја
100% полиестер постелнина, ткаенина за вметнување во боја
100% полиестер постелнина, ткаенина за вметнување во боја
  • 100% полиестер постелнина, ткаенина за вметнување во боја
  • 100% полиестер постелнина, ткаенина за вметнување во боја
  • 100% полиестер постелнина, ткаенина за вметнување во боја

100% полиестер постелнина, ткаенина за вметнување во боја

Опис на производот

100% полиестер постелнина, ткаенина за вметнување во боја

Dyeing Embossing Fabric

Категории на производи : Ткаенини за полиестер микрофибер WAX за печатење > Ткаенини со цврста боја

Е-пошта на овој добавувач
  • Bruce XiaMr. Bruce Xia
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи