Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Bruce Xia Mr. Bruce Xia
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
bruce@cxdqtex.com 86-572-6196278
HomeПроизводиОбоена ткаенина од полиестер100% полиестер покриен лаванда ткаенина
100% полиестер покриен лаванда ткаенина
  • 100% полиестер покриен лаванда ткаенина

100% полиестер покриен лаванда ткаенина

Опис на производот

100% полиестер покриен лаванда ткаенина

The Lavender Fabric

Категории на производи : Обоена ткаенина од полиестер

Е-пошта на овој добавувач
  • Bruce XiaMr. Bruce Xia
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи