Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Bruce Xia Mr. Bruce Xia
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
bruce@cxdqtex.com 86-572-6196278
HomeПроизводиОбоена ткаенина од полиестерspandex wp ткаенини за домашни текстили
spandex wp ткаенини за домашни текстили
spandex wp ткаенини за домашни текстили
spandex wp ткаенини за домашни текстили
  • spandex wp ткаенини за домашни текстили
  • spandex wp ткаенини за домашни текстили
  • spandex wp ткаенини за домашни текстили

spandex wp ткаенини за домашни текстили

Опис на производот

spandex wp ткаенини за домашни текстили

spandex+wp

Категории на производи : Обоена ткаенина од полиестер

Е-пошта на овој добавувач
  • Bruce XiaMr. Bruce Xia
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи