Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Bruce Xia Mr. Bruce Xia
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
bruce@cxdqtex.com 86-572-6196278
HomeПроизводиПолиестер пластични точки ткаенина100% полиестер покриен лист пластични точки пункција на ткаенина
100% полиестер покриен лист пластични точки пункција на ткаенина
100% полиестер покриен лист пластични точки пункција на ткаенина
100% полиестер покриен лист пластични точки пункција на ткаенина
  • 100% полиестер покриен лист пластични точки пункција на ткаенина
  • 100% полиестер покриен лист пластични точки пункција на ткаенина
  • 100% полиестер покриен лист пластични точки пункција на ткаенина

100% полиестер покриен лист пластични точки пункција на ткаенина

Опис на производот

100% полиестер покриен лист пластични точки пункција на ткаенина

Plastic Dots Punctate Fabric

Категории на производи : Полиестер пластични точки ткаенина

Е-пошта на овој добавувач
  • Bruce XiaMr. Bruce Xia
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи