Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Bruce Xia Mr. Bruce Xia
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
bruce@cxdqtex.com 86-572-6196278
HomeПроизводиТкаенини со полиестер за печатење на постериТкаенини со печатени пигменти100% ткаенина со пигмент од полиестер за постелнина
100% ткаенина со пигмент од полиестер за постелнина
100% ткаенина со пигмент од полиестер за постелнина
100% ткаенина со пигмент од полиестер за постелнина
  • 100% ткаенина со пигмент од полиестер за постелнина
  • 100% ткаенина со пигмент од полиестер за постелнина
  • 100% ткаенина со пигмент од полиестер за постелнина

100% ткаенина со пигмент од полиестер за постелнина

Опис на производот

100% ткаенина со пигмент од полиестер за постелнина

Pigment Printed Fabric

Категории на производи : Ткаенини со полиестер за печатење на постери > Ткаенини со печатени пигменти

Е-пошта на овој добавувач
  • Bruce XiaMr. Bruce Xia
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи