Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Bruce Xia Mr. Bruce Xia
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
bruce@cxdqtex.com 86-572-6196278
HomeПроизводиТкаенини за полиестер микрофибер WAX за печатењеВосочни ткаенини во прилог100% полиестер сребрена волна ткаенина во прав
100% полиестер сребрена волна ткаенина во прав
100% полиестер сребрена волна ткаенина во прав
100% полиестер сребрена волна ткаенина во прав
  • 100% полиестер сребрена волна ткаенина во прав
  • 100% полиестер сребрена волна ткаенина во прав
  • 100% полиестер сребрена волна ткаенина во прав

100% полиестер сребрена волна ткаенина во прав

Опис на производот

100% полиестер сребрена волна ткаенина во прав

silver powder wax

Категории на производи : Ткаенини за полиестер микрофибер WAX за печатење > Восочни ткаенини во прилог

Е-пошта на овој добавувач
  • Bruce XiaMr. Bruce Xia
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи