Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Bruce Xia Mr. Bruce Xia
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
bruce@cxdqtex.com 86-572-6196278
HomeПроизводиТкаенини за полиестер микрофибер WAX за печатењеВосочни ткаенини во прилог100% полиестер еднострани печатени восочни ткаенини
100% полиестер еднострани печатени восочни ткаенини
100% полиестер еднострани печатени восочни ткаенини
  • 100% полиестер еднострани печатени восочни ткаенини
  • 100% полиестер еднострани печатени восочни ткаенини

100% полиестер еднострани печатени восочни ткаенини

Опис на производот

Восочни ткаенини во прилог

One Side Printed Wax Fabrics

Категории на производи : Ткаенини за полиестер микрофибер WAX за печатење > Восочни ткаенини во прилог

Е-пошта на овој добавувач
  • Bruce XiaMr. Bruce Xia
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи