Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Bruce Xia Mr. Bruce Xia
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
bruce@cxdqtex.com 86-572-6196278
HomeПроизводиВлечени ткаенини од полиестер микрофиберМеур ткаенини со меурчиња100% полиестер меур под притисок
100% полиестер меур под притисок
100% полиестер меур под притисок
100% полиестер меур под притисок
100% полиестер меур под притисок
100% полиестер меур под притисок
100% полиестер меур под притисок
100% полиестер меур под притисок
100% полиестер меур под притисок
100% полиестер меур под притисок
100% полиестер меур под притисок
 • 100% полиестер меур под притисок
 • 100% полиестер меур под притисок
 • 100% полиестер меур под притисок
 • 100% полиестер меур под притисок
 • 100% полиестер меур под притисок
 • 100% полиестер меур под притисок
 • 100% полиестер меур под притисок
 • 100% полиестер меур под притисок
 • 100% полиестер меур под притисок
 • 100% полиестер меур под притисок

100% полиестер меур под притисок

Опис на производот

100% полиестер меур под притисок

Pressure Bubble Fabric

Категории на производи : Влечени ткаенини од полиестер микрофибер > Меур ткаенини со меурчиња

Е-пошта на овој добавувач
 • Bruce XiaMr. Bruce Xia
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи