Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Bruce Xia Mr. Bruce Xia
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
bruce@cxdqtex.com 86-572-6196278
HomeПроизводиВлечени ткаенини од полиестер микрофиберМеур ткаенини со меурчињаВрежана ткаенина од 100% меур за полиестерски лим
Врежана ткаенина од 100% меур за полиестерски лим
Врежана ткаенина од 100% меур за полиестерски лим
Врежана ткаенина од 100% меур за полиестерски лим
  • Врежана ткаенина од 100% меур за полиестерски лим
  • Врежана ткаенина од 100% меур за полиестерски лим
  • Врежана ткаенина од 100% меур за полиестерски лим

Врежана ткаенина од 100% меур за полиестерски лим

Опис на производот

Врежана ткаенина од 100% меур за полиестерски лим

Bubble Embossed Fabric

Категории на производи : Влечени ткаенини од полиестер микрофибер > Меур ткаенини со меурчиња

Е-пошта на овој добавувач
  • Bruce XiaMr. Bruce Xia
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи