Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Bruce Xia Mr. Bruce Xia
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
bruce@cxdqtex.com 86-572-6196278
Топло производи
Show More
За нас
Основана е во 1999 година, ние сме комбиниран производител на предиво, сиви ткаенини, печатење и умирање и зашиени крајни производи. Можеме да произведеме скоро сите различни спецификации и квалитети на 100% полиестер микрофибер ткаенини за домашен текстил. Нашата фабрика обработува повеќе од 480 комплети авиони со вода, две машини за четкање, 4 машини DTY, две врежани машини, една машина за календари и две машини со втиснување во ултразвук. Ние бидете сигурни дека ќе им понудиме најдобар квалитет на сите наши клиенти цело време, топло добредојде да не посетите и да започнете бизнис.
НОВИ ПРОДУКТИ
Список со поврзани производи